0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Germany
Bundesliga
SC Paderborn 07
-
-
Borussia Dortmund
inprogress
۲۰:۳۰
Borussia Monchengladbach
۴
۱
1. FC Union Berlin
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SG Dynamo Dresden
۰
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۰۰
Hamburger SV
۳
۲
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Heidenheim 1846
۳
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۰۰
Serbia
Superliga
FK Tsc Backa Topola
-
-
FK Javor Ivanjica
inprogress
۲۰:۰۰
FK Macva Sabac
-
-
FK Vozdovac
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam FC
Finished
۱۲:۰۰
Incheon United FC
۱
۴
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
-
-
Suwon Bluewings
Cancelled
۱۲:۳۰
Incheon United FC
-
-
FC Seoul
Cancelled
۱۲:۳۰
Ulsan Hyundai FC
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors
Cancelled
۱۴:۳۰
Denmark
Superligaen
Esbjerg FB
-
-
Aalborg BK
inprogress
۲۰:۳۰
Croatia
Croatia Cup
HNK Rijeka
-
-
NK Osijek
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Denmark
1st Division
Vejle BK
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
Nykoebing FC
۲
۲
FC Roskilde
Finished
۱۴:۳۰
Vendsyssel FF
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۷:۳۰
BK Fremad Amager
-
-
Vejle BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Fredericia
-
-
Nykoebing FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hvidovre IF
-
-
FC Roskilde
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Viborg FF
-
-
Kolding IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
HB Koege
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vendsyssel FF
-
-
Skive IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KS Lechia Gdansk
-
-
MKS Arka Gdynia
inprogress
۲۰:۰۰
Wisla Plock
۱
۴
Korona Kielce
Finished
۱۵:۰۰
KS Cracovia
۰
۱
Jagiellonia Bialystok
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
1. Liga
MFK Karvina
-
-
AC Sparta Prague
inprogress
۲۰:۳۰
FK Teplice
۲
۲
SFC Opava
Finished
۱۶:۳۰
Bohemians Prague 1905
۳
۲
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Pardubice
-
-
FK Usti Nad Labem
inprogress
۱۹:۳۰
FC Sellier & Bellot Vlasim
-
-
FK Banik Sokolov
inprogress
۱۹:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Suwon FC
۱
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۰۰
Ansan Greeners FC
۱
۲
Jeju Utd
Finished
۱۱:۳۰
Chungnam Asan FC
۰
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Seoul E-Land FC
-
-
Suwon FC
Cancelled
۱۲:۳۰
Ansan Greeners FC
-
-
Gyeongnam FC
Cancelled
۱۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
CS Herediano
۳
۱
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
ADR Jicaral
۵
۰
Universidad De Costa Rica
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۱:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Trajal Krusevac
-
-
FK Sindelic Beograd
inprogress
۲۰:۰۰
FK Radnicki Pirot
-
-
FK Smederevo 1924
inprogress
۲۰:۰۰
FK Zemun
-
-
FK Kabel Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
Germany
3. Liga
FC Carl Zeiss Jena
-
-
Chemnitzer FC
inprogress
۱۹:۳۰
TSV 1860 Munich
۳
۲
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
SC Preussen 06 Munster
۴
۲
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
۴
۱
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۳۰
Viljandi JK Tulevik
۰
۶
Nomme Kalju FC
Finished
۱۴:۳۰
Paide Linnameeskond
-
-
FC Flora Tallinn
Cancelled
۱۶:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
SC Paderborn 07 Srl
۱
۲
Borussia Dortmund Srl
Finished
۱۵:۰۰
Borussia Monchengladbach Srl
۶
۰
1. FC Union Berlin Srl
Finished
۱۵:۰۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
FC Seoul (SRL)
۳
۰
Seongnam FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۳
۳
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Ukraine
Premier League, Relegation round
FC Vorskla Poltava
۱
۱
FC Lviv
Finished
۱۵:۳۰
FC Karpaty Lviv
-
-
FC Mariupol
Cancelled
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Maardu Linnameeskond
-
-
Tartu JK Tammeka U21
inprogress
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
Portugal Primeira Liga SRL
FC Porto Srl
-
-
Belenenses Sad Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
SL Benfica Srl
-
-
Boavista FC Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sporting Braga Srl
-
-
CD Aves Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Tondela Srl
-
-
Famalicao Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Vitoria Setubal Srl
-
-
FC Pacos Ferreira Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Gil Vicente Srl
-
-
Rio Ave FC Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Santa Clara Srl
-
-
CS Maritimo Madeira Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Moreirense FC Srl
-
-
Sporting CP Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portimonense SC Srl
-
-
Vitoria Guimaraes Srl
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
Liga Pro 6x6
Ryzhiye Lisy
۴
۲
Belyye Rozy
Finished
۱۱:۳۰
Sinie Ptitsy
۲
۴
Ryzhiye Lisy
Finished
۰۹:۳۰
Belyye Rozy
-
-
Ryzhiye Lisy
Finished
۱۴:۳۰
Zheltie Tulpany
-
-
Krasnie Maki
Finished
۱۵:۳۰
Ryzhiye Lisy
۴
۳
Sinie Ptitsy
Finished
۱۲:۳۰
Belyye Rozy
۵
۳
Sinie Ptitsy
Finished
۱۳:۳۰
Zheltie Tulpany
-
-
Zelenie Berety
Finished
۱۶:۳۰
Sinie Ptitsy
۱
۴
Belyye Rozy
Finished
۱۰:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Zelenie Berety
Finished
۱۷:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Zheltie Tulpany
Finished
۱۸:۳۰
Zelenie Berety
-
-
Zheltie Tulpany
Finished
۱۹:۳۰
Zelenie Berety
-
-
Krasnie Maki
inprogress
۲۰:۳۰
Zheltie Tulpany
-
-
Krasnie Maki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Zheltie Tulpany
-
-
Zelenie Berety
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Krasnie Maki
-
-
Zelenie Berety
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Simulated Reality League
Poland Ekstraklasa SRL
KKS Lech Poznan Srl
۵
۱
KS Lechia Gdansk Srl
Finished
۱۴:۰۰
KS Cracovia Srl
۳
۳
MKS Pogon Szczecin Srl
Finished
۱۴:۰۰
Legia Warszawa Srl
۴
۲
WKS Slask Wroclaw Srl
Finished
۱۴:۰۰
GKS Piast Gliwice Srl
۳
۱
Rakow Czestochowa Srl
Finished
۱۴:۰۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Tallinna JK Legion II
-
-
FCI Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
Tartu JK Welco II
-
-
Lasnamae FC Ajax
Finished
۱۴:۳۰
Hungary
NB I
Budapest Honved FC
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Puskas Akademia FC
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Viimsi JK II
-
-
Parnu JK Vaprus II
Finished
۱۴:۳۰
Parnu JK Poseidon N.
-
-
Raasiku FC Joker
Finished
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Czech Republic 1. Liga SRL
Bohemians Prague (SRL)
۱
۰
SK Dynamo Ceske Budejovice (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
MFK Karvina (SRL)
۰
۰
AC Sparta Prague (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
FK Teplice (SRL)
۶
۲
SFC Opava (SRL)
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Breidablik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Slavoj Olympia Bruntal
۲
۱
FC Hermanice Slezska
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Keila JK
-
-
JK Tallinna Kalev U21
inprogress
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
FC Flora Tallinn
-
-
Parnu JK Vaprus
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
CR Flamengo RJ
-
-
Botafogo FR RJ
Cancelled
۰۰:۳۰
CR Vasco DA Gama RJ
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
Cancelled
۰۰:۳۰
SE Palmeiras SP
-
-
Santos FC SP
Cancelled
۰۰:۳۰
Red Bull Bragantino SP
-
-
Coritiba FC PR
Cancelled
۰۰:۳۰
SC Corinthians SP
-
-
Fortaleza EC CE
Cancelled
۰۰:۳۰
SC Internacional RS
-
-
Atletico Mineiro MG
Cancelled
۰۰:۳۰
SC Recife PE
-
-
SAO Paulo FC SP
Cancelled
۰۰:۳۰
CA Paranaense PR
-
-
Fluminense FC RJ
Cancelled
۰۰:۳۰
Ceara SC CE
-
-
EC Bahia BA
Cancelled
۰۰:۳۰
Goias EC GO
-
-
AC Goianiense GO
Cancelled
۰۰:۳۰
Electronic Leagues
Bundesliga eSports
Borussia Monchengladbach (Tony)
۲
۵
Eintracht Frankfurt (black)
Finished
۰۰:۴۰
Sv Werder Bremen (jackob)
۳
۳
Borussia Dortmund (diablo)
Finished
۰۰:۴۰
Eintracht Frankfurt (black)
۳
۱
TSG Hoffenheim (Thunder)
Finished
۰۱:۱۰
Vfl Wolfsburg (wizard)
-
-
SC Freiburg (Ghost)
Finished
۰۱:۲۵
FC Schalke 04 (Tekashi)
۳
۲
Sv Werder Bremen (jackob)
Finished
۰۱:۲۵
TSG 1899 Hoffenheim (Tigo)
۵
۱
Bayer 04 Leverkusen (Freddy)
Finished
۰۲:۰۰
Japan
J.League 2
Mito Hollyhock
-
-
FC Machida Zelvia
Cancelled
۰۹:۳۰
Tochigi SC
-
-
Ventforet Kofu
Cancelled
۰۹:۳۰
Kyoto Sanga FC
-
-
Zweigen Kanazawa
Cancelled
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
-
-
Fagiano Okayama
Cancelled
۰۹:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
-
-
Thespakusatsu Gunma
Cancelled
۱۱:۳۰
Ehime FC
-
-
Renofa Yamaguchi
Cancelled
۱۴:۳۰
Japan
J.League
Vegalta Sendai
-
-
Yokohama F Marinos
Cancelled
۱۰:۳۰
FC Tokyo
-
-
Consadole Sapporo
Cancelled
۱۱:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
-
-
Yokohama FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Sagan Tosu
-
-
Vissel Kobe
Cancelled
۱۱:۳۰
Oita Trinita
-
-
Kashima Antlers
Cancelled
۱۱:۳۰
Cerezo Osaka
-
-
Shonan Bellmare
Cancelled
۱۲:۳۰
Urawa Red Diamonds
-
-
Kawasaki Frontale
Cancelled
۱۵:۳۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Podillya Vinnytsia
-
-
Mariupolchanka Mariupol
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
-
-
Bali United FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Ukraine
Premier League, Championship round
FC Shakhtar Donetsk
۳
۱
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
-
-
AC Kajaani
Cancelled
۲۰:۰۰
FF Jaro
-
-
Vaasan Palloseura
Cancelled
۲۰:۰۰
SJK Akatemia
-
-
Musan Salama
Cancelled
۲۰:۰۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
CD Olmedo
-
-
CS Emelec
Cancelled
۲۱:۳۰
Deportivo Cuenca
-
-
Guayaquil City FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Tecnico Universitario
-
-
LDU Quito
Cancelled
۲۱:۳۰
Barcelona SC
-
-
CD Universidad Catolica Del Ecuador
Cancelled
۲۱:۳۰
Independiente Del Valle
-
-
CSD Macara
Cancelled
۲۱:۳۰
Delfin SC
-
-
Mushuc Runa SC
Cancelled
۲۱:۳۰
SD Aucas
-
-
LDU Portoviejo
Cancelled
۲۱:۳۰
CD EL Nacional
-
-
Orense SC
Cancelled
۲۱:۳۰